Компанія Tesla показала відео випробувального заїзду вантажівки Semi

Ілон Маск (Elon Musk) нещодавно заявив, що головною перешкодою для початку масового виробництва магістральних тягачів Semi є відсутність достатньої кількості акумуляторних осередків типорозміру 4680. Цього тижня компанія Tesla опублікувала відеоролик з тестовим заїздом вантажівки по випробувальній трасі, що вселяє надію на прогрес в підготовці до серійного виробництва.

Відеоролик в мережі Twitter триває всього сімнадцять секунд, і дозволяє побачити, як прототип тягача Tesla Semi під мірний гул електродвигунів проноситься по випробувальній трасі поруч з місцем виробництва електромобілів марки. Досі подібні машини з’являлися на рідкісних фото тільки в стані перевезення на вантажних платформах, самостійно вони не пересувалися. У крайньому разі, якщо говорити про прототипи останнього покоління, які отримали оновлену зовнішність.

Випуск тягових батарей типорозміру 4680 налагоджений на підприємстві в Каліфорнії, тому існування працездатного примірника Tesla Semi вселяє надію на успіхи компанії у випуску акумуляторів нового типу. Спочатку Tesla планувала запустити Semi в масове виробництво у 2019 році, але поступово терміни зрушилися на кінець 2020 року і 2021 рік. Нещодавно Ілон Маск заявив, що окремі клієнти почнуть отримувати тягачі Tesla Semi в поточному році. Компанія буде використовувати вантажівки і для власних логістичних операцій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...