Компанія Nissan показала роботу нової системи допомоги водієві

Nissan випустив відеоролик, де демонструє роботу своєї нової системи допомоги водієві. Японці змогли навчити автомобіль заздалегідь прораховувати всі можливі результати різних ситуацій. Тобто, фактично, машина тепер може передбачати події.

Зрозуміло, всі ці напрацювання планується використати у майбутніх серійних моделях. Така система, на переконання виробника, дозволить серйозно покращити безпеку на дорогах загального користування. Однак і на цьому Nissan зупинятися не має наміру. Список обладнання, встановленого на тестовий седан Skyline, було розширено: до нього увійшов лідер, кілька камер та датчиків. Таким чином, автомобіль здатний в режимі реального часу аналізувати ситуацію на дорозі та самостійно приймати рішення для запобігання тим чи іншим аварійним ситуаціям.

Декілька таких можливих сценаріїв якраз і демонструються у відео. Наприклад, об’єкти, що раптово потрапляють на дорогу, і несподівані аварії по дорозі автомобіля. Крім того, нам показали реальну роботу цієї системи: Skyline об’їхав «макет машини, що виїхала заднім ходом», зупинився перед «пішоходом» і навіть зміг ухилитися від колеса, що котиться назустріч.

Але найцікавішим виявився тизер електрокросовера, який замінить собою нинішній Leaf. Майбутній компакт з’явиться не раніше 2025 року, а його зовнішність виконають у стилістиці концепту Chill-Out . Як базу він використовує платформу CMF-EV, яка лежить в основі Renault Megane E-Tech та Nissan Ariya. У компанії розраховують щороку продавати близько 100 тисяч таких машин. Особливо наголошується, що з середини десятиліття завод у британському місті Сандерленді планує випускати лише електромобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com