Компанія Land Rover відродить експедиційний Defender

Британці випустять 25 оригінальних позашляховиків Defender Works V8, які виконають в стилі машин зі змагань Camel Trophy

Підрозділ Classic компанії Land Rover випустить обмежену серію з 25 експедиційних позашляховиків Defender Works V8 Trophy. Їх присвятять оригінальним автомобілям, які брали участь в знаменитих гонках по бездоріжжю Camel Trophy.

В основу новинки ляже позашляховик Land Rover Defender, який британці випускали з 2012 по 2016 рік, поки модель не змінила покоління. Відмінною особливістю автомобіля стане особливий колір кузова Eastnor Yellow з контрастним чорним покриттям захисних елементів, 16-дюймові сталеві колісні диски, унікальний знак Land Rover Trophy, а також персоналізована графіка для кожного замовника.

До складу обладнання увійде багатоточковий захисний каркас безпеки, лебідка, багажник для даху, А-видна дуга на передньому бампері, світлодіодні прожектори і грязьові шини.

Інтер’єр оброблять чорною шкірою з контрастною жовтою прострочкою. Крім того, в салоні встановлять спортивні сидіння Recaro, зроблений на замовлення циферблат годинника компанії Elliot Brown, а також інформаційно-розважальну систему з навігацією і можливістю підключення мобільних пристроїв.

Land Rover Defender Works V8 Trophy оснастять 5,0-літровою “вісімкою”, що розвиває 405 к. с. і 515 Нм крутного моменту, а також вдосконаленою підвіскою, системою рульового управління і гальмівною системою.

Уже в цьому році замовників автомобіля запросять до Англії, де на території замку Істнор в Херефордширі, вони вперше сядуть за кермо своїх машин і стануть учасниками триденного гоночного змагання.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело media.landrover.com