Компанія Ford представила оновлений F-150 2024 з помітними змінами

Представлений Ford F-150 2024 модельного року, який отримав трохи оновлену зовнішність і багатше оснащення вже в базовому виконанні.

Ford встановила інші фари з новими світлодіодними смугами, новий дизайн бампера з ґратами, що відрізняються залежно від комплектації.

Великим оновленням називають задні двері Pro Access. Це довгоочікувана відповідь Ford на задні двері пікапів Ram, Chevrolet та GMC. Можна відкрити невеликі двері посередині або відкинути весь задній борт,

Ford встановила нову скриньку для зберігання речей під заднім рядом. Друга скринька для зберігання речей розташована з боку водія. Ящики для зберігання речей є стандартною опцією для всієї лінійки, але задніх дверей Pro Access немає. Це частина пакету Bed Utility Package вартістю 1620 доларів для комплектацій Lariat та Tremor, а також входить до стандартної комплектації більш високих комплектацій XL, STX та XLT.

Ford виключила з модельного ряду 3,3-літровий безнаддувний базовий двигун V6. 2,7-літровий двигун EcoBoost V6 стає стандартним двигуном потужністю 325 к.с. і крутним моментом 400 Нм. Також у лінійці є 5,0-літровий двигун V8 від Ford, стандартний 3,5-літровий EcoBoost V6 та гібридна трансмісія. Що стосується F-150 Raptor R, він, як і раніше, оснащений 5,2-літровим двигуном V8 з наддувом, але Ford пообіцяла на випуск версії з силовою установкою потужністю понад 700 к.с. Подробиці з’являться пізніше.

F-150 2024 вперше отримає додатковий проєкційний дисплей. Всі пікапи тепер оснащені 12-дюймовими РК-панелчами приладів і сенсорними екранами. Світлодіодні фари також входять до стандартної комплектації, а Ford включає 10 систем допомоги водію у стандартний комплект обладнання. Зовнішні камери можуть одночасно відображати два зображення на центральному екрані, залежно від вибраного режиму водіння.

Ford Stolen Vehicle Services — це нова система захисту від викрадення, доступна через програму Ford, яка може повідомити власника про можливу злочинну діяльність та зв’язатися з владою протягом 30 секунд. Також пропонується система попередження про вихід, що попереджає пасажирів про транспортні засоби або пішоходів, що наближаються позаду.

Ціни на Ford F-150 2024 починаються з 38 565 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com