Компанія Ford назвала дату прем’єри електричного пікапа

Машину з ім’ям Lightning покажуть 19 травня в штаб-квартирі концерну в Мічигані.

Компанія Ford представила тизерне відео зі своїм очікуваним, повністю електричним пікапом. Його прем’єра призначена на 19 травня, церемонія буде транслюватися онлайн.

Автовиробник підтвердив чутки, що модель назвуть Lightning. Точніше, Ford F150 Lightning, тобто від згадки класичної серії F в назві відмовлятися не стали. Цікаво, що приставка Lighning в кінці минулого і початку цього століття використовувалася для найпотужніших, фактично спортивних версій бензинових пікапів Ford F150.

На жаль, про сам електромобіль як і раніше відомо вкрай мало. Ми навіть достовірно не знаємо, чи буде це електрифікована версія стандартного F150, або створена з нуля машина на власній архітектурі.

Невідомі й технічні параметри, проте раніше представники концерну Ford запевняли, що повністю електричний автомобіль стане найпотужнішим і динамічним пікапом в історії компанії Генрі Форда.

У самому концерні Ford пікап F150 Lightning не соромляться порівнювати з найбільш значущими машинами минулого. Список таких ключових машин включає «Форди» Model T і Mustang і далі перший масовий гібрид Toyota Prius, а також Tesla Model 3, який вже став наймасовішим електромобілем в історії.

Для машини з самого початку будуть передбачені цілком очевидні для електромобіля функції: здатність служити зовнішнім джерелом енергії оновлюватися «по повітрю». Нагадаємо, що бензинові Ford F150 в останнє десятиліття були самими популярними пікапами й одними з найбільш купованих автомобілів в світі серед всіх моделей машин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co