Компанія Citroen представила фургон Type Holidays, виконаний у ретро-стилі

Кемпери та будинки на колесах були представлені на виставці Caravan Salon 2023, яка відбулася в Німеччині. Citroen показала модель Type Holidays, під ребристим кузовом у ретро-стилі якої ховається сучасний фургон SpaceTourer.

Шанувальники Citroen відразу впізнають в характерному дизайні екстер’єру відлуння класичних панельних фургонів Type H, що випускалися з кінця 1940-х до початку 1980-х років. Але в інтер’єрі немає нічого старого. Citroen додала підйомний дах для додаткового простору над головою у житловому просторі та спальних місць для двох. Багатомісне сидіння ззаду складається, утворюючи друге ліжко, надаючи Type Holidays достатньо місця для відпочинку чотирьох осіб.

Як і концепт VW California, Citroen додає другі зсувні двері з лівого боку фургона. Там же розташована міні-кухня. У комплект входять раковина та холодильник, а відкидний стіл із передніми сидіннями, що повертаються на 180 градусів, створюють обідню зону. Що стосується зовнішнього вигляду, Citroen співпрацював з італійським виробником кузовів Caselani для надання йому олдскульного вигляду.

На даний момент Type Holidays є концепцією. Таким чином, Citroen не розкриває подробиць щодо бортової потужності, баків для води чи варіантів трансмісії. Поки що незрозуміло, коли автомобіль запустять у виробництво.

Але Citroen заявляє, що концепт Type Holidays є новою лінійкою автомобілів з брендом Holidays, орієнтованою на фургони. Подробиці про лінійку будуть опубліковані до кінця року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com