Компанія BYD анонсувала шкільний електробус Type D

У максимальній конфігурації він здатний вмістити до 84 осіб.

Компанія BYD, яка називає себе світовим лідером в області електромобілів, представила шкільний автобус Type D з акумуляторним електричним приводом. За словами виробника, новий транспортний засіб «володіє неперевершеними характеристиками безпеки та продуктивності».

Для тих, хто не знайомий з класифікацією шкільних автобусів, уточнимо, що автобус Type D або транзитний важить понад 4,5 т і призначений для перевезення більше ніж 10 осіб. Вхідна дверка в такому автобусі одна і знаходиться перед передньою віссю.

Як стверджується, електробус BYD Type D, що випускається в варіантах довжиною 10,7, 11,6 і 12,2 м, підходить для перевезення учнів на заняття, екскурсії, спортивні змагання та інші заходи. У максимальній конфігурації він здатний вмістити до 84 осіб. У вигляді опції можлива установка задніх дверей. Автобус може проїхати без підзарядки до 250 км.

До переваг автобуса виробник відносить підтримку двобічної зарядки. Шкільні автобуси можна заряджати вночі, коли споживання енергії низьке, а в години навчання, коли автобус припаркований, електроенергія може подаватися назад в класи.

Що стосується безпеки, автобус наділений системою електронного контролю стійкості для полегшення управління, системою запобігання зіткнень і системою кругового огляду для виявлення пішоходів і велосипедистів, коли автобус рухається на малих швидкостях. Крім того, додатковий рівень захисту дітей, що виходять з автобуса, забезпечує складний знак Predictive Stop Arm, який під час зупинок автобуса не тільки попереджає водіїв інших транспортних засобів про те, що на дорозі можуть з’явитися діти, а й відстежує наближення транспортного потоку, щоб повідомити учнів, коли переходити дорогу може бути небезпечно. Автобуси можуть бути оснащені триточковими плечовими ременями, вбудованими дитячими сидіннями та переносними утримуючими пристроями.

В BYD Type D використовуються літій-залізо-фосфатні акумулятори, на сьогодні – найбільш безпечні і надійні серед акумуляторів для електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело en.byd.com

Коментарі
Завантаження...