Компанія BMW оновила спортивне купе M2: більше потужності та комплектацій

Найдоступніший за вартістю спортивний BMW M2 отримав оновлення для 2025 модельного року. Йому додали потужності, крутного моменту, трохи підправили вигляд та комплектації.

Рядна 3,0-літрова “шістка” B58 під капотом BMW M2 отримала до 453 к.с. максимальної потужності після оновлення ще 20 к.с. збільшення. У версіях з автоматичною коробкою передач двигун додав 50 Нм пікового крутного моменту – до 600 Нм. На M2 з шестишвидкісною механічною коробкою крутний моменрт залишився колишнім – 550 Нм.

Відгуг двигуна на роботу педаллю акселератора зроблено більш лінійним. В інтер’єрі оновленого BMW M2 – нове кермо зі сплощеним знизу ободом.

Передня консоль дещо інакше декорована, дефлектори вентиляції виконані в новому стилі, а сріблястими під матовий алюміній окантовками обрамлені тільки ті, що розташовані по сторонах.

Після оновлення для M2 стало можливим замовити при покупці полегшені спортивні передні крісла з вуглепластиковим кістяком окремо, а не тільки у складі пакету M Driver.

Зовні оновлений M2 відрізняють чорні патрубки вихлопної системи. Раніше вони були без покриття з нержавіючої сталі. А також чорні літери M та двійка на шилдах. Насамперед вони були з хромуванням.

Ще в заводському каталозі BMW M2 G87 вперше з’явилися сріблясті легкосплавні колісні диски. Раніше пропонувалися лише чорні.

Модель надійде у виробництво у серпні 2024 року на заводі BMW Group у Сан-Луїс-Потосі в Мексиці. Початкова вартість спорткара становитиме 66 075 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!