Компанія BMW готує до випуску ювілейну BMW M Special Edition 50 Jahre

BMW M отримає спеціальну версію до 50-річного ювілею M Division.

Підрозділу BMW M в наступному році виповнюється 50 років, і німецький автовиробник планує відсвяткувати цю подію випуском спеціальної моделі (або декількох моделей). Ґрунтуючись на недавніх заявках на реєстрацію товарних знаків від BMW, можна припустити, що до 50-річного ювілею з’явиться давно забутий варіант M3 під назвою Evo Sport. Однак інший патент вказує на більш ймовірного кандидата – BMW представить в 2022 році модель 50 Jahre Edition.

Поряд з назвою «50 Jahre BMW M» заявка на реєстрацію товарного знака в Німеччині також включає логотип з назвою спеціального випуску з синіми, фіолетовими і червоними смугами M з боків. «Синій позначає BMW, червоний – автоспорт, а фіолетовий – унікальне поєднання цих двох», – говорить представник BMW.

Це далеко не перший раз, коли BMW відзначає важливий ювілей випуском автомобіля Jahre Edition. «Jahre» німецькою мовою означає роки, що означає, що BMW може вказати цифри на початку, щоб позначити важливу віху. Моделі спеціального випуску зазвичай забарвлені в особливий колір з унікальною внутрішньою обробкою, і завжди мають пакет Competition з безліччю значків Jahre.

Хоча тепер відомо, що BMW приготує в наступному році для великого святкування, досі неясно, які моделі отримають спеціальну версію 50 Jahre. BMW M3 і M4 2021 року є «найсвіжішими» M автомобілями в лінійці, тому вони можуть стати кандидатами. Навряд чи M2 все ще буде проводитися до моменту виходу цих спеціальних випусків, але інші моделі M також можуть отримати свої власні спеціальні видання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com