Компанія Audi розробляє нове сімейство A4

Найпотужнішою версією Audi A4 стане електричне RS-виконання. Нова модель залишиться на базі модульного шасі MLB.

Компанія Audi розробляє нове сімейство A4. За інформацією інсайдерів з Інгольштадта, головними моделями стануть дві RS-версії: гібридна і з повністю електричною установкою. Продажі будуть здійснюватися паралельно з основними представниками сімейства, оснащеними бензиновими і дизельними двигунами, адаптованими під стандарт Євро-7.

Нова модель Audi RS4 Avant залишиться на базі модульного шасі MLB і отримає силову установку, в складі якої буде знаходитися 2,6-літрова “шістка” з подвійним турбонаддувом, а також електромотор, який буде живитися від батареї ємністю 14,4 кВт/год. Акумулятор забезпечить 100 кілометрів ходу по циклу WLTP. Якою віддачею буде володіти силова установка, поки невідомо, але вона явно буде вищою, ніж в актуальної моделі, яка розрахована на 450 сил.

Крім цього Audi займається створенням електричної модифікації A4 e-tron. Спорткар буде сконструйований на модульній платформі Premium Platform Electric, яка буде розділена з Macan нового покоління і майбутнім Audi Q6 e-tron.

Електричний автомобіль A4 e-tron буде доступний в двох модифікаціях. Перша буде мати одну силову установку з заднім приводом, а друга – двомоторну установку і повний привід. Чільну позицію в лінійці буде займати RS-версія від Audi Sport, в якій будуть встановлені 2 електродвигуни по одному на кожній осі. Їх загальна потужність складе більше ніж 470 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...