Клієнти Tesla отримають доступ до нового автопілоту FSD не пізніше червня

Зараз кілька тисяч власників електромобілів Tesla і персонал компанії мають доступ до бета-версії системи FSD дев’ятого покоління, яка дозволяє в більшості ситуацій управляти машиною автоматично. Широка публіка отримає до неї доступ не раніше травня-червня, але подібні функції незабаром стануть доступні і в рамках підписки із щомісячною абонентською платою.

ВВ цей час доступ до просунутої системи допомоги водієві FSD, яка в останній бета-версії навчилася самостійно проїжджати перехрестя, має лише обмежена кількість користувачів, що беруть участь в програмі тестування. Зібрана з їх допомогою інформація допомагає фахівцям Tesla удосконалювати функції автопілота. Широкій публіці FSD дев’ятого покоління стане доступна в кінці травня або червні, як зізнався недавно Ілон Маск (Elon Musk), на коментарі якого посилається ресурс Electrek. У всіх власників електромобілів Tesla на дисплеї штатної інформаційної системи з’явиться нова кнопка для завантаження відповідної версії програмного забезпечення.

Постійне користування FSD можна придбати за $10000, але давно обіцяна головою Tesla альтернатива у вигляді підписки з щомісячним платежем буде запропонована вже в травні. Сума щомісячних виплат поки не названа, але раніше Ілон Маск натякав, що купити FSD назавжди все одно буде вигідніше. Підписка зацікавить тих споживачів, хто коливається в рішенні оплатити FSD повністю чи влаштувати свого роду тривалий тест-драйв. Крім того, перейти на щомісячні платежі готові користувачі лізингової схеми, коли електромобіль їм не належить і після закінчення терміну контракту повинен бути повернений.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...