Клієнтам у США компанія Tesla пропонує електромобілі зі знижками до $7500

Протягом основної частини поточного року Tesla піднімала ціни на свої електромобілі, часом до 5000 доларів за раз, але Ілон Маск (Elon Musk) не втомлювався повторювати, що готовий знизити їх при поліпшенні економічної кон’юнктури. З січня влада США надаватиме покупцям електромобілів субсидії у розмірі $7500 на машину, і Tesla вже готова запропонувати місцевим клієнтам ідентичну знижку.

Як пояснює Electrek, торговим представникам Tesla дозволено давати покупцям у США знижку на випущені локально Model 3 та Model Y у розмірі $7500 за умови, якщо клієнт готовий забрати електромобіль до кінця року. Подібні рамки обумовлені тим, що з першого січня на електромобілі певного цінового діапазону, що збираються в США, почне діяти субсидія в розмірі $7500, а тому багато потенційних власників машин Tesla відкладають покупку до наступного місяця. Зацікавлена ​​у стимулюванні продажів компанія готова пропорційно поступитися ціною, щоб не чекати січня, створюючи перекіс у логістиці і погіршуючи статистику кварталу, що минає.

У грудні, як пояснює джерело, Tesla вже надавала американським клієнтам знижку у розмірі $3750, і прив’язка до цієї суми також мала відношення до швидкого початку надання урядових субсидій. Тоді вважалося, що електромобілі Tesla не зможуть дотягнути до вимог щодо ступеня локалізації виробництва батарей, і влада США субсидуватиме лише $3750 із вартості машини для кінцевого споживача. Тепер стало відомо, що цей пункт вимог набуде чинності з березня наступного року, і в першому кварталі покупці електромобілів Tesla зможуть претендувати на повну субсидію в розмірі $7500. Компанія лише пропорційно змінила знижку. Як додатковий стимулюючий захід Tesla почала надавати клієнтам, що забрали в грудні машини, в США ліміт на безкоштовну зарядку у фірмовій мережі Supercharger, еквівалентний 16000 км пробігу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co