Kia відклала плани щодо випуску нового електромобіля EV4, але анонсує EV3 та EV5

Південнокорейські ЗМІ 29 січня повідомили, що віце-президент Kia У-Джонг У на останній нараді поділився інформацією про затримку випуску електромобіля Kia EV4. Компанія планує випустити модель EV3 у першій половині цього року та модель EV4 на початку 2025 року. Раніше під час заходу Kia EV Day 2023 12 жовтня минулого року компанія вперше оголосила про запуск цих двох нових автомобілів. Спочатку EV4 планувалося випустити до кінця 2024 року.

Віце-президент заявив: “Електромобілі мають найбільший вплив на продаж та прибуток Kia. Ми плануємо гнучко реагувати на зміни ринку у середньо- та довгостроковій перспективі. Моделі EV3, EV4 та EV5 будуть випущені послідовно, і ми націлені на успіх цих трьох моделей.”

Причини затримки запуску EV4 не уточнюються, але передбачається, що рішення було прийнято для підвищення якості продукту.

Серія електромобілів буде створена на платформі E-GMP: EV3 позиціюється як невеликий SUV, EV4 як компактний седан та EV5 як компактний SUV. Kia оголосила, що моделі від EV3 і EV5 будуть запущені на глобальному ринку за ціною від 35 000 до 50 000 доларів.

Подробиці про характеристики EV4 поки невідомі, але передбачається, що він буде заснований на платформі E-GMP із переднім приводом. У лінійці може бути фосфат-літій-залізна батарея (LFP) і система зарядки з потужністю 400 В, як і в раніше випущеній на китайському ринку моделі EV5. Очікується, що інтер’єр максимально використовуватиме переваги спеціалізованих електромобілів, з повністю плоскою підлогою і мінімалістичним дизайном.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co