Kia продовжує вести переговори про електромобіль з Apple

Компанії все ще розглядають різні варіанти співпраці.

Протягом усієї зими в пресі фігурували чутки про переговори між американською компанією Apple і корейським концерном Hyundai з приводу можливого спільного виробництва електромобіля. В певний момент з’явилася інформація про те, що переговори з Hyundai зайшли в глухий кут. Однак тепер Reuters з посиланням на корейські ЗМІ повідомляє, що з потенційної угоди все ще не вибула марка Kia, яка належить Hyundai.

З чуток, Apple і Kia ще в минулому році підписали меморандум про взаєморозуміння. Це базова угода, яка за великим рахунком не зобов’язує сторони ні до чого крім подальшого продовження переговорів.

І ці переговори тривають. Як заявило одне з джерел в Кореї, навіть якщо сторонам не вдасться домовитися з приводу виробництва електромобіля Apple, вони можуть знайти інші варіанти співпраці. Не виключено, що корейці виступлять постачальниками комплектуючих для Apple або, навпаки, будуть закуповувати в американців будь-які їх розробки.

Нагадаємо, що офіційно в Apple досі жодного разу навіть не визнавали самого факту розробки власного електромобіля. При цьому проект оточений безліччю чуток. Так, вважається, що Apple хоче повністю самостійно розробити і продавати машину, сама вибрати постачальників комплектуючих, але знайти партнера для збірки електромобіля.

Від такої скромної ролі вже відмовилася Hyundai, а також компанія Nissan. При цьому представити прототип Apple збирається вже восени цього року, а початок виробництва заплановано на 2024 рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...