Jaguar Lang Rover розповів про інноваційний матеріал для кузова електромобілів

Компанія має намір у 2022 році почати випробування машин з інноваційною структурою кузова.

Концерн Jaguar Land Rover розповів про те, як просувається його участь в проекті Tucana. Це спільні дослідження автовиробника і британських постачальників компонентів, що фінансуються урядом країни.

Мета проекту — державним коштом провести дослідження щодо застосування композитних матеріалів для зниження ваги кузовів електричних автомобілів і підвищення їх міцності. Останнє особливо важливо, тому що саме велика вага тягової батареї є одним з найбільш істотних недоліків електромобілів.

У планах компанії до 2022 року випустити серію прототипів в рамках проекту Tucana, які повинні будуть пройти випробування. Судячи з фото, силова структура задньої частини машини зроблена з вуглепластику і скловолокна, в той час як інший кузов, судячи з характерних заклепок, зроблений з алюмінію.

За підрахунками інженерів, такий кузов буде на 30% міцніший і на 35 кілограмів легший від традиційного, який робиться зі сталі та алюмінію. Міцність також допоможе реалізувати крутний момент електроприводу, який у потужних електромобілів вищий, ніж у бензинових аналогів.

Чесно сказати, ми не змогли розпізнати на зображенні жоден з відомих кузовів Jaguar Land Rover. Найбільше обводи кузова на фото нагадують кросовер E-Pace з вуглепластиковою задньою частиною, але у останнього силовий каркас зроблений зі сталі, а не алюмінію. Можливо, перед нами прототип компактного преміального електромобіля, який за чутками готує Jaguar.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело apcuk.co.uk