Ілон Маск заявив про готовність розпочати випускати електричний пікап Tesla Cybertruck за рік

Говорячи про пріоритети в роботі на цей рік, глава Tesla Ілон Маск (Elon Musk) раніше зазначав, що завершення проектування електричного пікапа Cybertruck належить до їх числа. Запуск виробництва незвичайної машини неодноразово відкладався і тепер глава компанії розраховує поставити її на конвеєр до середини 2023 року.

Про це, як повідомляє Electrek, Ілон Маск заявив в інтерв’ю спільноті власників електромобілів Tesla Кремнієвої долини. Він додав, що навіть якби дизайн машини не піддавався доопрацюванням на етапі проектування, розпочати серійний випуск раніше компанії завадив би дефіцит компонентів. У той же час, Маск зізнався, що зміни у дизайні машини сприяли зміщенню термінів початку серійного виробництва. Знову ж таки, зараз дизайн затверджений в остаточному варіанті, який і стане серійним.

Відомо, що Cybertruck буде випускатися в Остіні, штат Техас, з використанням акумуляторних осередків типорозміру 4680. Ілон Маск навіть припускав думку, що для великого транспортного засобу типу пікапа має сенс перевести бортову мережу на напругу 800 вольт, але навряд чи подібні заходи будуть першому поколінні пікапа. Зараз на підприємстві в Техасі випускаються кросовери Model Y з елементами живлення 4680, у середньостроковій перспективі компанію їм складуть не лише пікап Cyberturck, спорткар Roadster другого покоління та вантажівка Semi, але й людиноподібний робот Optimus, а також автоматичне таксі Tesla.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co