Ілон Маск пообіцяв розповісти про оновлення пікапа Cybertruck в наступному кварталі

На одному зі звітних заходів Ілон Маск (Elon Musk) змушений був заявити, що виробництво електричного пікапа Cybertruck почнеться в поточному році лише при вдалому збігу обставин, і затримка до наступного вельми вірогідна. Оновлений прототип цього транспортного засобу може бути продемонстрований в наступному кварталі.

Відповідне висловлювання Ілона Маска з’явилося на його сторінці в Twitter сьогодні у відповідь на питання передплатника про наявність будь-яких новин про Cybertruck. Розповісти про нововведення, які були реалізовані на етапі підготовки пікапа до серійного виробництва, Tesla може в другому кварталі, за словами глави компанії. Випуск пікапів належить налагодити на підприємстві в Техасі, яке поки тільки будується. Всі зусилля Tesla спрямовані на якнайшвидше завершення цього будівництва.

Cybertruck у своєму первісному втіленні був представлений в листопаді 2019 року, але відтоді Tesla могла внести зміни як в технічні характеристики, так і в функціональні можливості цього транспортного засобу. Пізніше навіть обговорювалася ідея створення більш компактної версії пікапа, але поки від реалізації цих намірів Tesla відмовилася. Оновлений прототип Cybertruck повинен був дебютувати в кінці минулого року, але цього не сталося. Дві старші версії пікапа повинні встати на конвеєр в кінці поточного року, початкова ціна складе $49900, запас ходу буде варіюватися від 480 до 800 км, обидві будуть використовувати повний привід.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...