Ілон Маск переконує, що користуватися електромобілем із FSD буде неймовірно вигідно

У ході квартальної конференції генеральний директор Tesla Ілон Маск (Elon Musk) досить наполегливо повертався до економіки процесу експлуатації електромобілів із комплексом FSD, який дозволить машинам їздити самостійно без водія. На думку глави компанії, мати такий транспортний засіб буде вп’ятеро вигідніше, ніж звичайну машину.

Згодом, як заявив Маск, платформа FSD стане для компанії головним джерелом прибутку. Вже до кінця цього року FSD забезпечуватиме рівень безпеки набагато вищий за середньостатистичну людину. Зрештою, як вважає Ілон Маск, перевезення за допомогою автоматичних електромобілів дозволять знизити вартість послуг таксі у чотири або п’ять разів. Все більше людей віддаватиме перевагу поїздці на роботизованому таксі, а не на метро чи автобусі. Машини не простоюватимуть і займатимуть паркувальні місця, це дозволить звільнити набагато більше територій у житлових зонах.

Логіка мільярдера проста. Середньостатистичний автомобіль проїжджає за добу в середньому півтори години, а решту часу не діє, і це заморожений капітал для його власника. В автоматичному режимі машини зможуть їздити майже цілодобово, з перервами на підзарядку та технічне обслуговування. Інтенсивність експлуатації електромобілів зросте щонайменше вп’ятеро. Якщо власник дозволить користуватися своїм електромобілем іншим людям і отримуватиме супутній дохід, то для нього вартість володіння зрештою теж знизиться вп’ятеро, і цей фактор сам по собі залучатиме покупців до продукції Tesla, навіть якщо машини будуть не дуже дешевими — враховуючи вартість комплексу FSD, який нещодавно подорожчав до $12 000.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело seekingalpha.com