IKEA розробляє бюджетний електромобіль-конструктор з 374 деталей

Компанія IKEA вирішила освоювати додатковий напрямок діяльності. Бізнес, відомий випуском меблів і домашніх аксесуарів, вирішив представити збірний електромобіль для міських умов.

Зовні концепт електромобіля IKEA виглядає дуже просто. При цьому дизайн моделі був відданий на аутсорсинг – за розробку відповідав концерн Renault. Модель IKEA Höga 1,8 метра у висоту і 2,3 метра в довжину розрахована на двох пасажирів і дещо коротша від свого «природного конкурента» – мікроавтомобіля Citroën Ami (1,39 і 2,41 метра відповідно) і, звичайно, не така велика, як Smart Fortwo (2,69 метра).

Попри малий розмір, концептуально нова модель нагадує деякі варіанти меблів IKEA, здатні трансформуватися за бажанням власника – наприклад, пасажирське сидіння можна тимчасово прибрати для розміщення в машині крісла для інвалідів. Знайдеться місце і для велосипеда, комплекту для серфінгу та іншого інвентарю.

Збірка розробленого Renault електромобіля зажадає більше терпіння і навичок, ніж створення дивана з комплекту компанії, оскільки від власника подібного електромобіля з 374 деталей залежать не тільки його особисті життя і здоров’я, а й благополуччя пасажира і/або пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

Компанії-партнери розробили вкрай незвичайну систему – переднє і заднє вікна будуть відкриватися вгору, замінюючи звичайні двері. Примітна і ціна новинки – планується, що IKEA Höga буде коштувати 5300 євро. Для порівняння, Citroën Ami вартує 6900. Необхідно відзначити, що він продається вже в готовому вигляді і не вимагає самостійної збірки. Про решту характеристик електромобіля IKEA і Renault оголосять пізніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com


Коментарі
Завантаження...