Hyundai залишила Європу без бензинових «заряджених» хетчбеків

Компанія Hyundai залишила Європу без бензинових “заряджених” хетчбеків від свого спортивного підрозділу, про що пише Carscoops.

Випуск моделей i20 N та i30 N для європейського регіону припинено. Тепер суббренд Hyundai N буде представлений у країнах ЄС виключно зарядженими електромобілями.

i30 N був випущений у 2017 році з вибором з 2,0-літрових двигунів з турбонаддувом потужністю 247 к.с. та 276 л.с. Обидва підключалися виключно до шестиступеневої механічної коробки передач, поки не з’явився варіант із подвійним зчепленням разом із незначним фейсліфтингом у 2021 році. У тому ж році Hyundai націлилася на доступніший сегмент ринку гарячих хетчбеків, випустивши менший за розміром i20 N, оснащений двигуном 1,6 л потужністю 201 к.с.

“Виробництво моделей N з ДВЗ для європейського ринку припинено з лютого відповідно до нашого зобов’язання запропонувати нашим клієнтам лінійку з нульовим рівнем викидів вихлопних газів до 2035 року та забезпечити 100-відсоткову вуглецево-нейтральну експлуатацію до 2045 року”, – заявили в Hyundai.

“Рухаючись вперед у Європі, Hyundai розвиває Hyundai N як піонер високопродуктивних електромобілів. Наші клієнти виграють від технологічних розробок, які зроблять електромобілі ще більш привабливими у майбутньому”, – Hyundai.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com