Hyundai випустила спортивну версію електричного кросовера Kona

Hyundai Kona Electric доступний у Європі з двома силовими агрегатами. Варіант з акумулятором ємністю 48,4 кВт-год оснащений електродвигуном потужністю 156 к.с., а варіант з більшим акумулятором ємністю 65,4 кВт-год забезпечує потужність 218 к.с. Що стосується комплектацій, у прайс-листі Kona Electric доступні Comfort, Comfort Smart, Premium та Premium Sky. Гібрид Kona Hybrid доступний у цих варіантах, а також у спортивній версії N-Line. Тепер і Kona Electric пропонується у спортивній комплектації N-Line.

Kona Electric N-Line, крім іншого, має бампер, який повинен зробити його динамічнішим, ніж інші версії. Передній бампер пофарбований в колір кузова та має чорну смужку пластику, що оптично розрізає бампер на дві частини. N-Line також отримає бічні спідниці та задній бампер іншої конструкції. Крім іншого, тут можна побачити вертикальні декоративні деталі, спеціальні 19-дюймові легкосплавні диски, сірі корпуси бічних дзеркал та чорний дах як опцію.

Чорна обшивка даху разом зі спортивними сидіннями N-Line з червоним простроченням, спортивнішим кермовим колесом і сталевими педалями створюють в салоні Kona Electric N-Line більш спортивну атмосферу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co