Hyundai випустила електрокроссовер Ioniq 5, здатний заряджати інші машини

Автовиробник Hyundai випустив черговий електромобіль. Модель Ioniq 5 являє собою компактний електричний кросовер з досить незвичайною для ринку електротранспорту функціональністю.

П’ятимісна машина здатна проїхати майже 500 кілометрів без підзарядки і оснащується одним або двома електродвигунами в різних варіантах комплектації. Машина буде випускатися під брендом Ioniq, тоді як випуск електромобілів під власним ім’ям Hyundai має намір організувати тільки до 2040 року.

Акумулятор ємністю 77,4 кВт ·год здатний заряджатися на 80% всього за 18 хвилин, причому в американській мережі зарядок Electrify America протягом двох років власники Ioniq отримуватимуть електроживлення безкоштовно. Поки в США налічується 600 станцій даної компанії, до кінця року планується відкрити ще 200.

Однією з головних особливостей Ioniq 5 є можливість реверсивної зарядки. Машина здатна живити електроінструмент, електричні скутери і велосипеди та будь-якими інші пристрої, що працюють на електриці – включаючи й інші електромобілі (потрібний кабель є в комплекті). Новинка має дві розетки, одна з яких розташована в салоні.

Всі версії, незалежно від кількості електродвигунів, забезпечують максимальну швидкість до 185 км/год. Перевага моделі з двома двигунами в тому, що вона розганяється до 100 км/год трохи більше ніж п’ять секунд.

Випускаються електромобілі чорного, білого, зеленого, синього кольорів і різних відтінків сірого. Початок постачання Ioniq 5 очікується не раніше осені, а про ціни представники виробника говорять тільки те, що вони будуть «конкурентоспроможними».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело mashable.com

Коментарі
Завантаження...