Hyundai в два рази зменшить кількість моделей з ДВЗ

Пріоритетом марки стане розвиток електричних силових установок.

Група компаній Hyundai оголосила про плани вдвічі скоротити кількість моделей з бензиновими і дизельними двигунами. Подібне рішення націлене на збільшення кількості інвестицій в розвиток електричного транспорту.

У планах корейського концерну, що випускає автомобілі під брендами Hyundai, Kia, Genesis і Ioniq, – вдвічі скоротити кількість моделей з ДВЗ. Крім того, компанія відмовиться від виробництва нових бензинових і дизельних агрегатів, а також згорне всі науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи в цьому напрямку. Дане рішення вже погодило вище керівництво Hyundai Motor.

Пріоритетом концерну стане розвиток електричних силових установок і модернізація акумуляторних батарей для збільшення запасу ходу електромобілів. Крім цього, Hyundai продовжить розвивати напрямок водневих паливних елементів. У планах компанії до 2025 року налагодити випуск до мільйона електромобілів на рік. А до 2040 року на території США, Євросоюзу і Китаю концерн буде пропонувати тільки екологічний чистий транспорт.

Зараз група компаній Hyundai входить в топ-10 компаній з найширшими лінійками ДВЗ і трансмісій для них. Тому поки основними ринками для паливних агрегатів залишаться країни, що розвиваються.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...