Hyundai Santa Fe наступного покоління вперше помітили на дорогах

Нещодавно на YouTube з’явився короткий відеоролик, на якому можна помітити Hyundai Santa Fe наступного покоління на випробуваннях. На відео автомобіль прихований під камуфляжем, але вже зараз можна стверджувати, що наступне покоління буде не тільки більшим, а й виконаним у абсолютно новому дизайні.

За оцінками експертів та аналітиків, презентація нової моделі має відбутися до кінця поточного року. У той же час, раніше компанія говорила про те, що новинка побачить світ тільки в 2023 році. Головною причиною прискорення розробки нового покоління Santa Fe стали погані продажі машин поточного покоління, які з’явилися в 2018 році. Навіть серйозний рестайлінг, який пройшов у 2020 році, не особливо врятував ситуацію.

Зараз в Україні доступний Hyundai Santa Fe з 2,5-літровим двигуном на 180 к.с. та 2,2 літровим дизелем на 202 к.с. Бензиновий двигун доступний з класичним 6-ступеневим автоматом і як з переднім, так і повним приводом. Дизельний двигун з’єднаний з 8-ступеневою трансмісією DCT та хвильовим приводом. Цінник на цей автомобіль стартує від 1473100 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net