Hyundai продемонстрував робота-гуманоїда для обслуговування клієнтів

Корейська компанія Hyundai Motor Group випустила новітнього робота-гуманоїда DAL-e для обслуговування клієнтів. Високотехнологічна машина призначена для прямої комунікації з людьми та використовує найсучасніші можливості точного розпізнавання. При цьому робот ще й мобільний, тобто має можливість пересуватися у просторі.

Ім’я DAL-e є абревіатурою, яка розшифровується наступним чином: “Управляти вами, допомагати вам, зв’язуватися з вашим досвідом”. Робот-гуманоїд обладнаний сучасними технологіями штучного інтелекту для розпізнавання людей, а також системи зв’язку на основі мови розуміння. Зрозуміло, що причиною появи робота стала пандемія коронавірусу, яка вимагає меншого фізичного контакту при виконанні повсякденних завдань.

Розміри DAL-e складають 1160x600x600 мм. Вага – 80 кілограмів. Днями його вперше продемонстрували в виставковому залі Hyundai у Сеулі, де робот-гуманоїд виконав свою першу операцію.

Треба зазначити, що DAL-e значно легше і компактніше, ніж багато інших його аналогів в галузі обслуговування. Можна важити це справжнім проривом. Робот-гуманоїд оснащений безліччю доброзичливих, емоційних функцій для більш природної взаємодії з людьми. Наприклад, якщо людина заходить в виставковий зал без маски, робот розпізнає це і ввічливо порадить надіти її.

Комунікаційні можливості DAL-e теж вражають: робот-гуманоїд здатний брати участь в бесіді з клієнтами, надаючи корисну інформацію про продукти й послуги, одночасно відповідаючи на сенсорний екран і на словесні команди.

Робот-гуманоїд може вільно пересуватися й супроводжувати клієнтів в призначені місця завдяки своїм чотирьом всеспрямованим колесам. DAL-e також може розважати клієнтів декількома способами. Наприклад, він може підключатись через бездротову мережу до великого екрана в приміщенні та пропонувати людям сфотографуватися. Hyundai Motor Group хоче постійно оновлювати DAL-e, щоб його штучний інтелект з часом розвивався.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело slashgear.com