Hyundai оновила електромобіль Ioniq 5 (фото)

Корейська компанія Hyundai оголосила про випуск оновленого електрокара Ioniq 5 та його «зарядженої» модифікації N Line. Про це повідомили у пресслужбі виробника.

У рамках оновлення корейська компанія збільшила ємність акумулятора Hyundai Ioniq 5 з 77,4 до 84 кВт*год, що позитивно вплине на автономність автомобіля. Зовні ж рестайлінговий електрокар можна буде дізнатися за переглянутими бамперами, подовженим заднім спойлером і новими колісними дисками з аеродинамічним дизайном.

У салоні на верхній частині центральної консолі встановили фізичну кнопку для управління функціями, що часто використовуються. Також було перенесено панель для бездротової зарядки смартфонів у верхню частину консолі.

На додачу до цього лінійка Hyundai Ioniq 5 поповнилася спортивною моделлю N Line, яка розташувалася між оновленою базовою версією і «зарядженим» Hyundai Ioniq 5 N. дисками.

Оновлений Hyundai Ioniq 5 та новий Ioniq 5 N Line надійдуть у продаж на домашньому ринку уже в березні, після чого новинка з’явиться і на інших ринках.

В Україні актуальна версія Hyundai Ioniq 5 пропонується із батареями ємністю 58 і 77,4 кВт*год. Ціни на електромобіль стартують від 1 770 100 грн – за 177-сильну версію.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!