Hyundai Motor Group представила технологію Active Air Skirt (AAS), яка збільшує запас ходу електромобілів

Йдеться про встановлення “повітряних спідниць” перед провідними колесами, але за переднім бампером, щоб мінімізувати турбулентність, що створюється колесами. Ці спідниці активуються на швидкості вище 80 км/год і автоматично забираються, коли швидкість автомобіля падає нижче 70 км/год. При тестуванні Genesis GV60 технологія Active Air Skirt спричинила зниження коефіцієнта лобового опору (Cd) на 0,008, тим самим знизивши опір на 2,8%.

Hyundai заявляє, що AAS не перестане надавати переваги і на вищих швидкостях. Технологія збільшує притискну силу та працює на швидкості навіть понад 200 км/год. Hyundai планує використовувати AAS на низці автомобілів.

«Очікується, що ця технологія вплине на такі моделі, як позашляховики, у яких складно поліпшити аеродинамічні характеристики, — сказав Сон Хен Чо, віце-президент і керівник групи розробки мобільних кузовів Hyundai Motor Group. — Ми продовжимо прагнути покращення ходових якостей та стійкості електромобілів за рахунок покращення аеродинаміки».

Нині ААС перебуває у розробці. Компанія подала заявки на патенти як у Південній Кореї, так і США. У них йдеться, що планується «розглянути можливість масового виробництва після випробувань на міцність та експлуатаційні характеристики».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com