Хорватська Rimac, яка буде випускати електричні Bugatti, будує нове виробництво

Заснована в 2009 році хорватським ентузіастом, компанія Rimac Automobili нещодавно отримала інвестиції від компанії Porsche і в рамках нової структури Rimac Group отримала право розробляти і випускати спорткари Bugatti. На околицях Загреба вже почалося будівництво нової штаб-квартири, яка дає притулок і виробничі потужності Rimac.

У Rimac є домовленості з Aston Martin і Koenigsegg про постачання компонентів для силових установок спортивних електрокарів, тому на новому майданчику поруч із хорватською столицею буде виділено місце під виробництво компонентів для сторонніх замовників. Усього під будівництво виділено близько 200 тисяч квадратних метрів у мальовничому куточку Хорватії, тому Rimac збирається максимально дбайливо ставитись до навколишнього середовища при зведенні нової штаб-квартири та супутніх будівель загальною площею 100 тисяч квадратних метрів.

Комп’ютерні ескізи комплексу, будівництво якого планується завершити до кінця 2023 року, демонструють наявність сонячних панелей на даху, спортивних майданчиків та великої зеленої зони. Тут будуть розташовані тестова траса, музей, дослідницький центр. Кількість працівників досягне 2500 осіб. Rimac передбачає можливість проведення стажувань для студентів та екскурсій, хоча частина дослідницьких приміщень буде закрита для сторонніх. Крім виробництва компонентів, Rimac на цьому майданчику організує складання прототипів перспективних моделей та їх випробування. Вартість проєкту досягає 200 млн євро, після завершення він стане одним із найбільших об’єктів у Європі, які поєднують дослідницькі та виробничі функції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...