Grand Highlander – назва нового великого кросовера від Toyota

Компанія Toyota зареєструвала в патентному офісі США назву Grand Highlander, яку можуть використовувати для нового великого кросовера. Заявку на патент виявив один з користувачів форуму GT96.

Передбачається, що нова модифікація кросовера Highlander може з’явитися разом з рестайлінговою моделлю. При цьому прем’єра такого автомобіля відбудеться не раніше ніж через кілька років, оскільки звичайний Highlander зовсім недавно змінив покоління.

Toyota Grand Highlander може являти собою більш габаритну і комфортну версію популярного кросовера, якому бракує вільного простору для ніг пасажирів третього ряду. У цьому показнику він поступається своїм прямим конкурентам на північноамериканському ринку, в тому числі Kia Telluride, Volkswagen Atlas і Chevrolet Traverse.

Компанія Toyota представила кросовер Highlander нового покоління в травні 2020 року. Автомобіль підріс в розмірах: довжина збільшилася з 4890 до 4960 мм, а колісна база розтяглася з 2790 з 2850 міліметрів. Новий Toyota Highlander побудований на платформі GA-K – однієї з модифікацій масштабованої архітектури TNGA. Ця база забезпечує більш міцну конструкцію, знижений центр ваги, а також поліпшену керованість і шумоізоляцію.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело tsdr.uspto.gov