Глава Jetson Aero вже дістається роботи на літаючому електромобілі, економлячи масу часу

Опубліковано відео першого польоту.

Шведська компанія Jetson Aero, яка зараз приймає замовлення на перший у світі персональний літальний електромобіль, повідомила, що генеральний директор компанії вже літає на Jetson ONE з дому на роботу і назад.

Ми неймовірно горді повідомити, що після кількох місяців ретельних випробувань та випробувань ми завершили перший у світі маршрутний політ з вертикальним зльотом та посадкою, – Jetson Aero.

Співзасновник та винахідник Jetson ONE Томаш Патан здійснив, за словами компанії, історичну поїздку 21 травня 2022 року. Компанія додала, що Патан скоротив час у дорозі на 88%.

У відео, розміщеному на сторінці Джетсона на YouTube, Патан злітає на Jetson ONE з двору приватного будинку, після чого швидко летить над верхівками дерев. Співзасновники Jetson Aero, генеральний директор Патан і Пітер Тернстрем, заявили, що їхня мета – “зробити всіх пілотами”.

Компанія стверджує, що її перший продукт є безпечним для пілотування. Транспортний засіб оснащений вісьма пропелерами, у чотирьох парах, і виробники кажуть, що апарат залишиться у повітрі, навіть якщо один із них вийде з ладу. Якщо пілот потрапить у серйозну проблему, Jetson ONE має балістичний парашут. Він також оснащений бортовим комп’ютером, системою запобігання зіткненням та відстеження місцевості за допомогою лідара, а також кабіною у стилі гоночного автомобіля.

Застава за Jetson ONE становить 22 000 доларів США, ще 70 000 доларів США мають бути внесені після доставки. Jetson ONE важить лише 86 кг і може нести пілота масою до 95 кг. Максимальна швидкість Jetson ONE обмежена бортовим програмним забезпеченням на позначці 102 км/год, він може перебувати у повітрі протягом 20 хвилин, а перезаряджання займає до двох годин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtube.com