Genesis представила 1540-сильну модель, якою зможе керувати будь-хто

Сьогодні на Міжнародній виставці мобільності у Пусані 2024 (BIMOS) компанія Genesis представила концепт Genesis X Gran Racer Vision Gran Turismo (VGT). Ця подія стала першою публічною демонстрацією автомобіля серії Magma в Кореї, що наголошує на прагненні Genesis розширювати межі люксової мобільності.

Концепт X Gran Racer VGT є похідною від раніше представленого Genesis X Gran Berlinetta Concept та четвертим автомобілем, розробленим для серії цифрових гоночних ігор Gran Turismo. Цей високопродуктивний автомобіль, створений у рамках програми Genesis Magma, демонструє прорив Genesis у область високопродуктивної розкоші.

X Gran Racer VGT Concept оснащений покращеними аеродинамічними елементами, включаючи активні аеродинамічні заслінки та плоске днище для оптимізації повітряного потоку та стабільності. Дизайн фар Two-Line Crest Grille, натхненний концептом X Trilogy, простягається від передньої частини автомобіля до боків та задньої частини, створюючи цілісний образ. Додаткові елементи, такі як збільшений передній спліттер, задній дифузор та агресивні бічні панелі, сприяють високій стійкості на швидкості.

Дизайн інтер’єру, що втілює філософію Genesis The Beauty of White Space, зосереджений на мінімалізмі та продуктивності. Гоночний дизайн розкриває структурні елементи, мінімізуючи вагу та підкреслюючи функціональність. Особливості включають повністю інтегрований каркас безпеки, високопродуктивне гоночне кермо та цифровий панорамний інтерфейс.

В основі концепту X Gran Racer VGT лежить передній середньомоторний гоночний двигун Lambda II V6 з електричним наддувом від Genesis, що забезпечує сумарну потужність 1540 кінських сил і 1424 Нм крутного моменту. Ця силова установка є значним кроком уперед у порівнянні з попередніми моделями, демонструючи невпинне прагнення Genesis до інновацій.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com