General Motors побудує другий завод з виробництва батарей в США

Компанія General Motors веде переговори з LG Energy Solutions про будівництво вже другого заводу з виробництва батарей в США, пише Wall Street Journal. Видання Electrek.co уточнює, що в GM нібито вже підтвердили сам факт переговорів, які незабаром повинні завершитися підписанням угоди.

За попередніми даними мова йде про будівництво фабрики в Теннессі, хоча остаточного рішення про місце розміщення партнери ще не прийняли. Перша спільна фабрика GM і LG зараз добудовується в Огайо, про неї було оголошено ще у 2018 році.

На підприємствах будуть виготовлятися акумулятори та батареї нової серії Ulium. Вони складаються з великих призматичних літій-іонних елементів живлення. Такі батареї знадобляться для електромобілів GMC Hummer і Cadillac, а також для майбутніх моделей Chevrolet і ще одного пікапа GMC.

Нагадаємо, що раніше концерн General Motors оголосив про намір з 2040 року повністю перейти на випуск електромобілів. На цьому тлі будівництво ще однієї фабрики виглядає щонайменше необхідністю. Більш того, для покриття всіх майбутніх потреб GM в акумуляторах доведеться будувати ще не один завод.

Очікується також, що за домовленістю з GM акумулятори серії Ultium буде використовувати компанія Honda у своїх електричних моделях для ринку Північної Америки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело wsj.com

Коментарі
Завантаження...