GAC Aion 15 вересня покаже електричний гіперкар, що за динамікою перевершить Tesla Model S Plaid

Новинка зможе розганятися до першої сотні лише за 1,9 секунди.

Електричний підрозділ GAC Aion, що належить державній корпорації GAC Group, готує до презентації електричний гіперкар, який за динамікою перевершить Tesla Model S Plaid.

Вперше про плани GAC на спортивний електрокар стало відомо ще у квітні цього року. Тоді ж повідомлялося, що розгін до перших 100 кілометрів на годину складе 1,9 секунд, а вартість екстремального купе перевищить 1 млн юанів. А дата дебюту планувалася на кінець 2022 року або початок 2023 року. Тепер стало відомо, що машину представлять вже 15 вересня. Щоправда, поки що не зрозуміло, буде це концепт чи вже серійна версія.

Зовнішність новинки поки що залишається загадкою – крім досить каламутних тизерів, компанія нічого не демонструвала. Втім, наші китайські колеги запевняли, що екстер’єр буде виконано у стилістиці концепту GAC Aion ENO.146. Ще одним кандидатом на роль донора зовнішності можна назвати родстер Enpulse, показаний ще 2020 року. За великим рахунком, і ENO.146, і Enpulse використовують той самий корпоративний дизайн.

Сьогодні найвищим продуктивним автомобілем GAC Aion можна назвати кросовер LX Plus. Його силова установка з двох електродвигунів розвиває 732 к.с., дозволяючи набирати перші 100 кілометрів на годину лише за 2,9 сек. Новий гіперкар повинен отримати куди більш потужні мотори, що видають більше тисячі кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co