Французькі активісти виступають проти реклами кросоверів і позашляховиків

Вони вважають, що чим більший і важчий автомобіль, тим сильніше він забруднює атмосферу, тому вимагають від влади радикальних рішень.

У багатьох країнах світу кросовери (SUV) і позашляховики є домінантним трендом. При покупці автомобіля люди все частіше вибирають саме цей формфактор. Однак у Франції, де частка SUV на ринку менша, активісти виступають проти популяризації цих автомобілів. Пояснюють це тим, що вони більші та важчі від седанів, а значить сильніше забруднюють атмосферу.

Як повідомляє видання Motor1, громадський рух екологів-активістів звинувачує виробників в агресивному просуванні кросоверів і позашляховиків та вимагає заборонити їх рекламу. За даними Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), у 2019 році компанії витратили 1,8 млрд євро на рекламу позашляховиків, «надмірно впливаючи» на потенційних покупців.

Активісти стверджують, що за уявними економічністю і безпекою, а також закликами до активного відпочинку на природі, виробники приховують той факт, що SUV є другим за значущістю джерелом зростання викидів шкідливих речовин у Франції. Громадські організації навіть пропонували ввести штрафи за перевищення маси автомобілів, проте замість ліміту в 1400 кг встановили 1800 кг, що, по суті нічого не змінювало.

WWF вимагає від влади більш радикальних рішень, включаючи заборону на рекламу важких машин і просування «легких, економічних і мобільних автомобілів».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com