Foxconn буде випускати електромобілі в Вісконсині

Компанія Foxconn вибрала майданчик для виробництва машин Fisker.

Вчорашня новина про домовленість між американським стартапом Fisker і тайванською корпорацією Foxconn про випуск 250 тисяч електромобілів щорічно отримала деяке продовження. Засновник Fisker Inc. Хенрік Фіскер заявив Wall Street Journal про те, що виробництво може бути розміщено на потужностях Foxconn в штаті Вісконсин.

У самій компанії Foxconn не підтвердили і не спростували слова Фіскера, зазначивши, що розглядають різні варіанти розширення свого виробництва в Вісконсині. Фактично, їх слова можна трактувати як пряме допущення такої можливості.

Foxconn відома як виробник електроніки на замовлення інших компаній. Зокрема, саме вона робить телефони iPhone для корпорації Apple. У 2020 році в тайванській компанії заявили про розробку власної електромобільної архітектури і намір зайняти 10% світового ринку електричних машин.

Підприємство в Вісконсині було створено відносно недавно при активній участі адміністрації Дональда Трампа. Зараз воно виробляє рідкокристалічні дисплеї та іншу електроніку на замовлення сторонніх компаній. Інвестиції в цей промисловий об’єкт оцінюються в 10 мільярдів доларів.

Площі, виділені Foxconn в Вісконсині дійсно дозволяють побудувати там нове автоскладальне виробництво. Проте навіть Фіскер не стверджує, що остаточне рішення вже прийнято. У будь-якому випадку, випуск машин Fisker спільно з Foxconn почнеться не раніше кінця 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело wsj.com

Коментарі
Завантаження...