Ford Super Duty перетворили на броньованого «монстра», доступного кожному

У США компанія Goat Tactical представила унікальний броньований автомобіль Atlas Armored Personnel Carrier, побудований на базі Ford F550. Цей «монстр» натхненний знаменитим військовим автомобілем Oshkosh Defense JLTV, але, на відміну від нього, Atlas доступний для використання на звичайних дорогах.

Попри свою значну зовнішність, ця вантажівка стандартно оснащується бронею B6 з балістичної сталі, бойовими замками, 3-дюймовим балістичним склом для вікон, дев’ятьма броньованими портами для стрільби та люком на даху. За бажанням, люк може бути замінений на турель.

Створений в Бойсі, штат Айдахо, Atlas APC оснащений 6,7-літровим турбодизельним двигуном Ford, що розвиває 330 кінських сил і 1017 Нм крутного моменту, здатний розганятися до максимальної швидкості в 145 км/год. Завдяки 148-літровому паливному баку його запас ходу становить близько 644 км.

Стандартна конфігурація салону включає три крісла спереду і дві лавки ззаду, але є безліч варіантів кастомізації за бажанням клієнта. Стартова ціна складає 395 000 доларів, а до списку опцій входять шкіряна оббивка, індивідуальне фарбування, світлодіодне освітлення на 360 градусів, спеціальна підвіска та багато іншого. Також доступна версія у вигляді пікапа.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com