Ford Mustang Mach-E виявився найбезпечнішим електрокаром

Страховий інститут дорожньої безпеки США (IIHS) провів краш-тест Ford Mustang Mach-E, використовуючи нову, більш небезпечну методику бічних ударів. Що дивно, автомобіль отримав оцінку “Добре” – найвищий можливий бал.

Mach-E показав гарний захист голови передніх та задніх пасажирів при бічному ударі. Відповідно до показань датчиків на манекенах, ризик отримання травм був загалом низьким. Для тулуба водія ризик отримати травму був «трохи підвищений».

Однак IIHS знизила оцінку Mach-E у підкатегорії структурних характеристик до «прийнятної». Під час краш-тесту ліві задні двері частково відчинилися. Це не вплинуло на травми манекена, але агентство заявило, що відчинені двері можуть призвести до викиду пасажира на вулицю в деяких ситуаціях.

Згідно з новою методикою бокового удару, в борт автомобіля прямує бар’єр вагою 1 905 кг, що рухається зі швидкістю 60 км/год. У попередній версії бар’єр важив всього 1497 кілограмів, і їхав зі швидкістю в 50 км/год.

Оцінка Ford Mustang Mach-E виявилася відчутно кращою, ніж у інших піддослідних. Так, IIHS вже протестував за новою методикою 7 бензинових машин, з яких оцінку «Добре» отримав лише Subaru Outback. Hyundai Sonata та Volkswagen Jetta отримали «прийнятно». Honda Accord отримала оцінку “маргінал”. Chevrolet Malibu, Nissan Altima та Toyota Camry стали володарями оцінки “погано”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело iihs.org