Ford Mustang Mach-E порівняли з електрокарами Tesla

На YouTube-каналі Engineering Explained з’явився цікавий сюжет – чи зможе новий електрокар Ford Mustang Mach-E конкурувати з Tesla Model 3 та Model Y? Нагадаємо, що з початком постачання Ford Mustang Mach-E автовласники в Сполучених Штатах можуть вибрати цікавий електрокар за нормальною ціною. Новинка обіцяє бути не гірше за електрокари Tesla Model 3 й Model Y.

Треба зазначити, що на відео не пряме порівняння як таке. Воно включає тільки кадри водіння Ford, а ось про Tesla автоблогер чомусь забув. Попри все, це інформативний огляд, який показує деякі переваги та недоліки Ford над своїми прямими конкурентами – Tesla Model 3 й Model Y.

Здебільшого еквівалентні Model 3 і Model Y трохи дешевше, ніж Mustang Mach-E, але оскільки електрокар Ford має право на отримання федеральної податкової пільги у розмірі 7500 доларів, то це фактично робить електромобіль дешевшим за Tesla. Крім того, новинка доступна також із заднім приводом, тоді як Model Y пропонується виключно з повним приводом.

Ford Mach-E вважається позашляховиком, але його дорожній просвіт становить всього 15 сантиметрів. Це менше ніж у конкурентів Tesla. Якщо порівнювати салон, то тут перемога за Ford Mach-E, який обладнаний стильною приладовою панеллю. Такої точно немає в аскетичної Tesla.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com