Ford готова використовувати LFP-батареї у поточному поколінні електромобілів

Літієві акумулятори на основі фосфату заліза не вимагають використання нікелю і кобальту, що різко подорожчали, і це стає одним з факторів, що привертають до них увагу виробників електромобілів. Ford Motor від цієї тенденції не залишилася осторонь, оскільки керівник компанії зізнався у проведенні експериментів із використанням акумуляторів типу LFP.

Цю заяву, як пояснює Electrek, генеральний директор Ford Джим Фарлі (Jim Farley) зробив на квартальній звітній конференції, коли його попросили поділитися міркуваннями щодо батарей на основі фосфату заліза. За його словами, Ford уже якийсь час веде відповідні дослідницькі роботи. Компанія дійшла висновку, що використання LFP-батарей у першому поколінні електромобілів дозволить їй досить швидко просунутися у нарощуванні обсягів виробництва.

По суті, це говорить про готовність Ford у разі потреби розпочати оснащення LFP-акумуляторами не лише пікапів F-150 Lightning, а й кросоверів Mustang Mach-E. Лише пікапів компанія повинна випустити наступного року не менше 150 тисяч штук, тому для істотного збільшення обсягів виробництва знадобляться додаткові джерела акумуляторів. У цій ситуації не слід відкидати і варіант використання LFP-батарей, оскільки він дозволить створювати початкові версії електромобілів із меншими витратами. Зростання цін на нікель вже викликало підвищення цінників у модельному ряді більшості великих виробників електромобілів, тому переведення частини асортименту на LFP-батареї дозволить зберегти цінову привабливість початкових комплектацій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co