Ford Explorer стане електричним

Ford Motor готує електричну версію одного зі своїх бестселерів в США, середньорозмірного кросовера Explorer. Поява штекера у розетці моделі передбачена стратегією розвитку лінійки марки, розрахованої на наступні 10 років, яку компанія представила 26 травня.

Згідно з оновленим планом автовиробника, до 2030 року частка електромобілів від загального обсягу глобальних продажів досягне 40 відсотків. Для цього Ford випустить на ринок кілька батарейних моделей, побудованих на новій платформі. Однією з них стане електричний Explorer, уточнює Reuters.

Ford організовує виробництво акумуляторів власної розробки під брендом IonBoost, і в майбутньому буде випускати цілу лінійку батарей: літій-іонні, літій-залізо-фосфатні, а в майбутньому і твердотілі. У цьому автовиробникові допоможе стартап Solid Power, інвестором якого є Ford. Все це буде зроблено для того, щоб до початку наступного десятиліття здешевити акумулятори на 40 відсотків.

Декількома днями раніше Ford розповів про плани на європейський ринок: протягом наступних 10 років американська марка виведе з місцевого модельного ряду всі автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, а на зміну їм прийдуть електрокари.

За словами президента північноамериканського відділення Ford Кумара Галхотра, плани з виробництва електромобілів марки багато в чому залежать від того, як на ринку візьмуть представлений нещодавно пікап F-150 Lightning, а також від продажу Mustang Mach-E та E-Transit.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co