Fiat розпочав випуск електричного кросовера

Першою великою новинкою туринського бренду в 2023 році став, без сумніву, новий FIAT 600. Фірмі знадобився певний час, щоб представити свою першу нову модель під егідою Stellantis.

Доказом успіху розробки сьогодні компанія опублікувала перший знімок серійної версії своєї новинки — друга модель електричного модельного ряду виробника позувала поряд з усіма працівниками заводу, які брали участь у процесі його збирання, пофарбована в яскравий колір кузова “Sun Orange of Italy” і в лімітованому виконанні “La Prima”.

Цифра 600 має велике значення як для Fiat, так і для італійських автомобілістів. Fabbrica Italiana Automobili di Torino випустила оригінальний FIAT 600 у 1955 році у вигляді двохдверного фастбеку, а в 1982 році зупинила виробництво для ринків Аргентини та Колумбії. Модель 600 також породила чотиридверний MPV у формі Multipla, який вироблявся з 1956 до 1967 року і був зібраний в кількості 240 тисяч одиниць.

Маючи більш сучасний інтер’єр, новий 600 оснащений потужним електродвигуном на передній осі, який розвиває максимальну потужність 156 к.с. Ця силова установка також пропонується в останніх електричних Peugeot і Citroën, разом з літій-іонним акумулятором загальною ємністю 54 кВтг і корисною ємністю 50,8 кВтг, з максимальним запасом ходу 409 кілометрів у змішаному циклі і 600 кілометрів у міському циклі.

Новий FIAT B-SUV, який заряджається до 80 відсотків всього за 26 хвилин завдяки потужному бортовому зарядному пристрою, вже доступний для придбання в Іспанії. Модель, яка через декілька місяців також буде пропонуватися з гібридними силовими установками, але такий варіант доведеться почекати до середини 2024 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co