Електромобіль Tesla Model S отримав активне антикрило

Американська компанія Tesla викотила в Нюрбургринзі електричний седан Model S з великим активним антикрилом. Західні журналісти впевнені – це був відновлений проєкт Plaid+.

Як напевно багато хто пам’ятає, ще до виходу Model S Plaid, версія Plus повинна була стати найпродуктивнішою з точки зору запасу ходу. Але незабаром Ілон Маск відмовився від неї, посилаючись на те, що простому споживачеві звичайної Plaid буде цілком достатньо.

Тепер же на трасу Нюрбургринга вийшов загадковий седан з розвиненими аеродинамічними елементами і активним антикрилом. Крім того, очевидці відзначають, що у нього керамічні гальма і занижений кліренс. Абсолютно все вказує на те, що в компанії задумалися щодо створення трекової версії своєї флагманської машини.

Відзначимо, що в Tesla вже не один раз намагалися побити рекорд кола для електромобілів, який встановив німецький Porsche Taycan. Однак всі спроби найчастіше закінчувалися невдачею. І це при тому, що американець має під капотом цілих 1020 кінських сил, проти 761 к.с. у німця. Таким чином, можна зробити висновок: попри перевагу в потужності, Model S Plaid має явні проблеми з керованістю, що змусило бренд створити трекову модифікацію з підвищеною притискною силою.

Тим часом справи у компанії йдуть вельми дивним чином. Продажі автомобілів встановлюють щомісячні рекорди, однак проблеми з логістикою і дефіцит напівпровідників змушують відкладати перспективні проєкти до кращих часів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...