Експерти розповіли, коли закінчиться дефіцит палива в Україні

У той же час, щодо радісна ситуація поки що тільки з дизелем, адже бензину А-95 у Європі зараз просто немає.

Останні кілька тижнів мало не основною проблемою для всіх водіїв в Україні стало питання палива, а точніше – де його знайти. У той же час директор компанії WOG Holding BV Андрій Пивоварський зазначив, що нормалізувати постачання дизеля вдасться приблизно за місяць, а ось з бензином доведеться почекати.

Наразі в Україну завозять приблизно 15 тисяч тонн палива на добу, а для подолання дефіциту ця цифра має зрости приблизно до 22 тисяч тонн. Якщо ж враховувати потреби військових та аграріїв, то необхідний обсяг палива – це близько 25-27 тисяч тонн.

Динаміка постачання палива з Європи досить позитивна. Так, з 1,5-2 тис. тонн у лютому АЗС вийшли на показник до 15 тис. тонн у травні. І якщо для того, щоб завезти дизель, знадобиться місяць, то з бензином А-95 є питання.

“Щодо 95-го, то тут ситуація складніша. Тут уже питання не тільки завезти, але ще треба знайти, купити. У Європі – дефіцит 95-го. З того, що зараз бачу, потрібно буде більше місяця. Але щодня маємо позитивну динаміку, ввозимо більше”, – наголосив Пивоварський.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net