Експерт розповів, скільки має коштувати бензин та дизель в Україні

Питання вартості палива особливо актуальне в Україні останнім часом, адже в умовах дефіциту багато АЗС підняли ціни на 5-15% від ринкової вартості.

Сьогодні бензин можна купити за середньою ціною 50-55 грн/літр, а дизпаливо за ціною 55-60 грн/літр і на думку експертів, така ціна для українського ринку палива є більш ніж виправданою.

У той же час, вже найближчим часом ціни на пальне в Україні можуть піти на спад у міру того, як український паливний ринок наповнюватиметься. Відповідними думками поділився директор Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн.

“При цінах 52-55 грн/літр на бензин і 58-60 грн/літр на дизпаливо, як я бачу, ринок почувається нормально, черги зменшуються. Якоюсь мірою ринок знайшов точку рівноваги, а далі почне наповнюватися новими партіями, і це має призвести до зниження ціни”, – сказав він на брифінгу у Медіацентрі у Києві у понеділок.

Зазначимо, що за ринкової ціни на бензин і дизель у 50-60 грн за літр, деякі АЗС продають паливо по 69 грн/літр, а в мережі взагалі можна знайти паливо по 80-90 грн за літр, але враховуючи зменшення черг на заправках , послугами спекулянтів з кожним днем користується все менше і менше водіїв.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net