Дизайн у стилі дракона за бюджетною ціною: у мережі розсекретили новий гібридний седан BYD Qin L

BYD Qin L – це новий седан PHEV, який вийде на китайський ринок цього року. Він був помічений у Китаї, тоді як китайський регулятор розкрив подробиці про його силову установку. Це масовий седан з агресивним стилем та запасом ходу на електротязі до 90 км.

В цей час BYD продає седан Qin Plus у Китаї під серією Dynasty. Він має версії BEV та PHEV. У 2023 році було продано 482 145 одиниць Qin Plus, що зробило його однією з моделей BYD, що найбільше продаються. Незабаром BYD розширить сімейство Qin седаном Qin L PHEV.

BYD Qin L було вперше викрито на шпигунських знімках. Він дотримується мови дизайну бренду, що отримав назву Dragon Face, з тонкими фарами та хромованим елементом.

Головною особливістю передньої частини Qin L є велика радіаторна решітка, яка відсилає до відкритої пащі дракона. Передній бампер цього седана має функціональні вентиляційні отвори, невеликий повітрозабірник та парктронік.

BYD Qin L має гладку лінію даху, традиційні ручки дверей, порт для зарядки в задньому правому крилі і лючок паливного бака на лівому задньому крилі. Точні габарити цієї машини невідомі. Судячи з шпигунських знімків, довжина корпусу Qin L становитиме близько 4,8 метра.

Усередині Qin L виглядає близько майже до всіх моделей BYD на ринку. Він має триспицеве рульове колесо зі скошеним низом, цифрову панель приладів і великий екран мультимедійної системи, що «парить». На відміну від седана Qin Plus версія L пропонує проєкційний дисплей.

BYD Qin L – це седан PHEV. У ньому використовується абсолютно нова система DM-i 5-го покоління. Її точні параметри поки що не розкриваються. Проте, стало відомо, що Qin L буде оснащений 1,5-літровим ДВЗ у парі з електродвигуном. Він матиме два варіанти акумулятора:

  • LFP, 10,08 кВт/год, витрата палива 3,8 л/100 км; запас ходу електромобіля 60 км;
  • LFP, 15,87 кВт/год, витрата палива 3,98 л/100 км., запас ходу електромобіля 90 км.

Для порівняння, Qin Plus DM-i пропонує два варіанти акумуляторів: на 8,32 кВт·год (запас ходу на електротязі 55 км) та 18,32 кВт·год (запас ходу на електротязі 120 км). На цей час була представлена тільки гібридна версія BYD Qin L, що підключається. Офіційної інформації про електричну версію цього седана немає.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com