Дві легендарні моделі з Великобританії стануть електричними

У 2024 році Land Rover візьме новий курс – у напрямку електромобільності. Компанія, по-перше, виведе на ринок повністю електричний Range Rover. Однак, це ще не все, оскільки британці готуються до оновлення Evoque.

Електричний Range Rover вже доступний для попереднього замовлення, тому відомо деякі подробиці про машину. Так, автомобіль не втратить у своїй прохідності. Виробник заявляє, що максимальна глибина броду становить 850 міліметрів. Продуктивність буде порівнянна з продуктивністю V8, а може навіть більше. Йдеться про 4,4-літровий твін-турбо від BMW потужністю 606 к.с. і 750 Нм крутного моменту.

Range Rover базується на платформі MLA. Впровадження 800-вольтової системи заряджання забезпечить високу продуктивність та управління енергоспоживанням. Ну і куди ж без повного приводу – машина приводиться в рух двома моторами.

Більше інформації наразі немає. За винятком того, що батареї збиратимуться у новому виробничому центрі у Вулверхемптоні. Акумуляторна батарея, як очікується, досягне тризначної ємності.

Менш сенсаційною, але все ж таки суттєвою, є друга новинка на 2024 рік. Це Range Rover Evoque, який ми вже могли бачити на вулицях за межами Парижа наприкінці жовтня 2023 року.

Зміни будуть скоріше естетичними. Так, кросовер отримає нову веляризовану решітку радіатора та інший дизайн фар, які мають іншу форму з 67 світлодіодними елементами. Те саме стосується і задньої частини, але ще більше до інтер’єру, де Evoque втратить подвійні екрани і замість цього використовує один плаваючий дисплей, який звільняє більше місця на панелі приладів.

Що стосується технічної сторони, то флагманом стане гібрид P300e, що підключається, в основі якого лежатиме 1,5-літровий бензиновий агрегат і електромотор загальною потужністю 309 к.с. Акумулятор ємністю 14,9 кВт/год можна заряджати постійним струмом.

Бензинові двигуни, обидва з м’якою гібридною технологією, автоматичною коробкою передач і повним приводом – це P160 і P250. У першому використовується той же 1,5-літровий трициліндровий двигун, що і в модулі, що підключається, але потужністю 160 кінських сил, а в другому – 2,0-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 249 кінських сил.

М’які гібриди оснащені 2,0-літровим чотирициліндровим дизелем Ingenium, у версіях D165 потужністю 163 к.с. (передній або повний привід) та D200 потужністю 204 к.с. (повний привід).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com