Довгоочікуваний недорогий автомобіль Tesla за $24 000 вирішили збирати на новому заводі в Індії

Tesla зацікавлена ​​у будівництві заводу в Індії, який вироблятиме недорогі електромобілі для місцевого ринку та на експорт, про що розповіло Reuters власне джерело.

Цього місяця представники Tesla зустрінуться з міністром торгівлі Індії, щоб обговорити плани будівництва заводу з виробництва абсолютно нового електромобіля вартістю 24 000 доларів. Раніше Ілон Маск зустрівся з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді та заявив, що має намір зробити значні інвестиції в країну.

Повідомляється, що електромобіль вартістю 2 мільйони рупій (24 000 доларів США), про який представники Tesla розповіли під час обговорення потенційного індійського заводу, буде на 25% дешевше, ніж седан Model 3, який продається за ціною, еквівалентною трохи більше 32 200 доларів США в Китаї. Цільова ціна нового автомобіля Tesla у розмірі 24 000 доларів була опублікована раніше цього місяця газетою The Times of India.

Електромобілі в даний час становлять менше 2% від загального обсягу продажів автомобілів в Індії, яка є третім за величиною автомобільним ринком у світі.

Агентство Reuters повідомило у травні, що керівники Tesla відвідали Індію та провели переговори з офіційними особами про створення виробничої бази для автомобілів та акумуляторів в Індії.

Обговорення з офіційними особами індійського уряду в Нью-Делі планується відновити цього місяця. Представники Tesla повинні зустрітися з міністром торгівлі Індії Піюшем Гоялом та обговорити створення ланцюжка постачання електромобілів та виділення землі для заводу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com