Дослідження показало, що український ринок переповнений неякісним пальним

Загалом ситуація з якістю палива не особливо відрізняється у воєнний час від довоєнного стану.

Попри те, що дефіцит палива в Україні вже кілька місяців, як переможений, ситуація на ринку палива в Україні в цілому, залишається досить напруженою. Вся справа навіть не в наявності палива, а в його якості, адже щоби подолати дефіцит, держава дозволила продавати низькопробний бензин, що активізувало роботу невеликих НПЗ.

У Інституті споживчих експертиз вперше з початку війни, провели дослідження 95-го бензину і результати виявилися дуже невтішними. Так, найпопулярніший вид палива на деяких заправках може призвести до серйозних проблем у роботі автомобіля, а то й його виходу з ладу. Під час перевірки було взято проби на більшості великих мереж АЗС в Україні.

Результати дослідження показали, що паливо на заправках мережі БРСМ НАФТА, MARSHALL, NPG, УКРПЕТРОЛЬ, RUR, SUNOIL мало дуже низьку якість. У зразках палива з вищезазначених заправок кількість сірки перевищує норму від 27 до 64 разів.

Якщо говорити про заправки, які продають відносно якісне паливо, то сюди потрапили мережі: WOG, KLO, OKKO, PRIME, AVANTAGE 7, ZOG, ANP, BVS, Socar.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело expertise.in.ua