Dongfeng створив свій електрокар Mini EV

Китайська державна корпорація Dongfeng випустила свій варіант маленького електромобільчика Fengguang Mini EV. Як демонструє autohome.com, машина схожа на однойменну модель Wuling не тільки назвою.

В останні місяці слава малятка Wuling Hongguang Mini EV не дає спокою іншим виробникам Піднебесної. На цей раз в гру вирішив вступити один з найбільших державних концернів Dongfeng. Причому машину, не мудруючи лукаво, вирішили назвати абсолютно так само, як і конкурента від Wuling.

Але не назвою єдиною новенький Dongfeng схожий на Wuling. Так, екстер’єр абсолютно оригінальний і не схожий ні на одну з існуючих моделей. Однак якщо звернути увагу на кузов, то в ньому можна легко розпізнати лінії Hongguang. Безумовно, в Fengguang змінені деякі риси, але загальна концепція схожа. Втім, це актуально практично для будь-якого китайського електрокара подібного формату.

За силову установку відповідає один електродвигун виробництва Shanghai Automobile Electric Drive Co., Ltd. на 34 кінські сили. Інших характеристик поки не наводиться, проте повноцінний ринковий дебют не за горами.

В якості потенційних конкурентів крім самого Wuling Hongguang Mini EV називаються також новенький Chery QQ Ice Cream і Changan Benben. Ціни поки не оголошені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...