До 2030 року Volvo відмовиться від ДВЗ

Шведська компанія Volvo офіційно оголосила, що до 2030 року перейде виключно на виробництво електричних автомобілів. Таким чином, шведський виробник одним з першим у світі відмовиться від продажу автівок з двигуном внутрішнього згоряння. Керівництво Volvo також планує ліквідувати дилерські центри та повністю перевести продажу своїх електромобілів в онлайн. Це буде зроблено для того, щоб налагодити й організувати якомога більше прямі відносини з клієнтами.

Рішення компанії є продовженням більш раннього плану, згідно з яким вже до 2025 року рівно 50 відсотків всього парку автівок Volvo будуть представляти електрокари. Також Volvo заявила про те, що “твердо переконана” в тому, що ринок автівок з бензиновими та дизельними моторами неухильно скорочується.

“В автівок з двигуном внутрішнього згоряння відсутнє будь-яке довгострокове майбутнє. У зв’язку з цим ми маємо твердий намір стати виробником електромобілів, і даний перехід вже до 2030 року повинен відбутися повністю”, – сказав технічний директор компанії Хенрік Грін.

Варто зазначити, що у зв’язку з цим ціноутворення авто і всіляких додаткових послуг буде контролюватися централізовано, а клієнти зможуть замовляти автомобілі тільки через офіційний вебсайт, завдяки чому не потрібно буде їхати в автосалон. Також шанувальники Volvo зможуть побачити й дізнатися про транспортні засоби компанії в студіях і виставкових залах компанії.

Вже відомо, що після запуску свого першого електромобіля XC40 Recharge, Volvo представить свій другий електромобіль серії 40. Відбудеться ж це в рамках заходу Recharge. “Найближчими роками” буде випущено ще кілька повністю електричних моделей, стверджує автовиробник.

На офіційному графіку компанії вже зараз показані сім моделей, які знаходяться в розробці. Шведський виробник прямує шляхом прокладеним компанією Tesla, яка виробляє виключно електрокари та розповсюджується без дилерських центрів.

Аналогічним чином й компанія Ford планує відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння до 2030 року. Однак тільки лише на території Європи, в той час, як концерн General Motors й зовсім заявив, що до 2035 року буде продавати лише електромобілі по всьому світу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело xploringindia.in

Коментарі
Завантаження...